Avtor: zudomzale Objavljeno: 27. 07. 2015

Oznanila 17. nedelja med letom

V branje vam priporočam novo številko Družine ter Ognjišče. Na razpolago je še nekaj izvodov Župnijskega lista in drugih revij.

Danes je Krištofova nedelja, ko bomo po vseh svetih mašah blagoslovili vaše avtomobile. Svoj dar lahko oddate ob blagoslovu, ko bo duhovnik prišel do vas, lahko pa ga oddate tudi v posebej za to pripravljeno košaro zadaj pod korom. V imenu naših misijonarjev se vam za vaš dar iskreno zahvaljujem.

V župnišču se že lahko prijavite za naše župnijsko romanje konec meseca avgusta v Porabje.

V torek popoldan ob 15.00 je sveta maša tudi v DUD, v petek ob 9.30 pa v MGC.

Prihodnja nedelja bo prva v mesecu, gospodarska nedelja. Vaš dar bo šel za poplačilo stroškov centralnega ogrevanja. V pretekli številki Župnijskega lista ste tudi že lahko prebrali, kaj nas bo čakalo v prihodnje, kar se gradnje oz. obnovitvenih del tiče. Hvala za vašo pomoč in podporo.