Avtor: zudomzale Objavljeno: 2. 08. 2015

Oznanila 18. nedelja med letom

Nova številka Družine ter Ognjišča sta vam na razpolago.

Iskrena hvala za vaš dar, ki ste ga preteklo nedeljo darovali ob blagoslovu vozil. Zbrali smo 2.344,61€. V imenu naših misijonarjev se vam za vaš dar iskreno zahvaljujem.

Hvala tudi za dar, ki ste ga danes darovali v pušco, ko imamo tako imenovano gospodarsko nedeljo oz. nabirko.

Za župnijsko romanje konec meseca avgusta v Porabje je en avtobus že poln, tako da zbiramo prijave za naslednjega! Ker bom v tem tednu znova nekaj dni odsoten, se za na romanje lahko prijavite tudi g. Avguštinu. Nanj se obračajte tudi za vse ostale nujne primere, ki bi se lahko zgodili v teh dneh.

Petek je prvi v mesecu, uradnih ur zato ta dan ni. Dopoldan bova z g. Andrejem obiskovala bolnike in ostarele po domovih. Vabljeni k pobožnosti prvega petka in prve sobote ter prejemu zakramenta svete spovedi in obhajila.

Med nami toplo pozdravljamo g. Andreja Sveteta, ki bo od sedaj naprej v naši župniji pomagal kot duhovni pomočnik. Želimo mu zdravja, veselja in božjega blagoslova, predvsem pa, da bi se med nami dobro počutil in bi z veseljem prinašal božji blagoslov med nas.