Avtor: zudomzale Objavljeno: 18. 08. 2015

Oznanila 20. nedelja med letom

Na mizici za tisk vas čaka številka Družine.

Hvala vsem, ki ste pripomogli k lepemu praznovanju praznika Marijinega vnebovzetja. Naj vas vse vedno znova spremlja Marijina priprošnja in njena dobrotna roka! Hvala tudi za vaš dar, ki ste ga ob župnijskem prazniku pri ofru namenili za kritje stroškov centralnega ogrevanja.

Počasi bomo zaključili z zbiranjem prijav na župnijsko romanje v Porabje, ki ga bomo imeli 29. avgusta. Če bi še kdo želel iti za nami, naj se čim prej oglasi v župnišču, da uredimo vse potrebno.

Prihodnji teden (ponedeljek-sreda, 24.-26.8.) bomo imeli generalno čiščenje veroučnih učilnic pred začetkom novega pastoralnega leta. Oznanila in obvestilo o tem že sedaj, da si boste takrat lahko vzeli čas.

DOGODKI PRED NAMI

V torek zvečer ob 20.00 priprava na krst za starše in botre, ki boste dali krstiti svojega otroka v mesecu avgustu.

V petek zvečer gremo z odraslimi skavti na poletni tabor, zato se čez vikend za nujne zadeve obračajte na gospoda Avguština.