Avtor: zudomzale Objavljeno: 25. 01. 2016

Oznanila 3. nedelja med letom

V novi številki Družine je predstavljena naša župnija. Ob tej priliki so nam poslali še nekaj dodatnih izvodov tednika, ki jih lahko vzamete na mizici zadaj pod korom. Priporočamo v branje!

Z današnjo nedeljo zaključujemo pobiranje naročnin za revije in časopise za koledarsko leto 2016. V tem tednu bomo naročila oddali naprej.

V tem tednu imamo v četrtek dan odprtih vrat v našem vrtcu Dominik Savio. Vodeni ogledi so ob 9.30, 10.00 in ob 10.30. V soboto je dan odprtih vrat tudi v Škofijski gimnaziji v Šentvidu.

DOGODKI PRED NAMI

V ponedeljek zvečer po sveti maši srečanje v seriji Večerov na Goričici. Vsebina tokratnega srečanja bo razlaga zakramenta sv. evharistije. Vabljeni!

V torek zvečer ob 19.00 srečanje za starše in botre, ki boste dali krstiti svojega otroka v mesecu januarju.

V sredo zvečer po sveti maši predstavitev župnijskega romanja na Poljsko, ki ga bomo imeli pred prvomajskimi prazniki. Predstavitev bo v veroučnih prostorih. Lepo vabljeni na naše skupno romanje k trem svetnikom: Maksimilijanu Kolbeju, Favstini Kowalski in Janezu Pavlu II..

V četrtek zvečer ob 20.00 srečanje študentske skupine.

V petek zvečer bo tukaj pri nas večer duhovno ritmične glasbe. Program se bo začel z večerno sveto mašo, kjer bodo prepevali mladi, nato bo sledila revija dekanijskih mladinskih pevskih zborov in nato še koncert skupine Odsev. Vsi lepo vabljeni!

Prihodnja nedelja bo 4. navadna nedelja med letom, nedelja Svetega pisma. Skušali bomo pridobiti Sveta pisma po znižani ceni, da jih boste ob tej priliki lahko kupili. Po jutranji sveti maši bomo imeli tudi krščevanje.