Avtor: zudomzale Objavljeno: 21. 02. 2016

Nova številka Družine ter še nekaj drugih revij imate na razpolago za branje.

Šolske počitnice so se zaključile, zato tudi pri verouku znova nadaljujemo s srečanji za vse skupine.

Mladi med 14. in 30. letom starosti vabljeni na svetovno srečanje mladih s papežem, ki bo letos poleti na Poljskem. Več informacij dobite pri gospodu župniku ali na spletni strani društva SKAM.

Vsi ste lepo vabljeni na naše župnijsko romanje na Poljsko v času pred prvomajskimi prazniki. Prijavite se v župnišču.

V domžalski knjižnici si lahko ogledate razstavo, ki so ji pripravili otroci iz našega vrtca Dominik Savio. Vabljeni!

DOGODKI PRED NAMI

Danes popoldan (nedelja) ob 15.00 vsi lepo vabljeni k molitvi križevega pota tukaj v cerkvi. Molitev pripravljajo odrasli skavti.

V ponedeljek zvečer ob 19.00 srečanje za starše in botre, ki boste dali krstiti svojega otroka v mesecu februarju.

V petek zvečer sodelovanje pri sveti maši pripravljajo naši skavti. Spomnili se bomo njihovega ustanovitelja Baden-Powella. Kot vse petke v postnem času bomo tudi tokrat po maši zmolili križev pot. Vabljeni!

V petek zvečer ob 20.00 redno srečanje mladinske skupine.

Prihodnja nedelja bo 3. postna. Pri sveti maši ob 10.00 sodelujejo veroučenci 3. razreda. Za to nedeljo so se tudi napovedali s strani založbe Družina, da se nam pridejo predstavit s svojo ponudbo. Popoldan ob 15.00 molitev križevega pota pripravljajo člani molitvene skupine.