Avtor: zudomzale Objavljeno: 28. 03. 2016

Oznanila Velika noč

Na razpolago imate še nekaj izvodov dvojne velikonočne številke Družina. Prišla je tudi že aprilska številka Ognjišča, nov Župnijski list in še nekaj drugih revij. Vzemite v branje.

Hvala vsem, ki ste pomagali pri lepem praznovanju tridnevja in velikonočnih praznikov. Naj vam Bog za vaše sodelovanje nakloni tistih milosti, ki jih najbolj potrebujete. Hvala tudi za vaš dar, ki ste ga ob prazniku namenili za potrebe cerkve.

V tem tednu imajo otroci velikonočne počitnice. Tudi uradne ure ta teden v župnijski pisarni odpadejo.

S spremembo ure se je spremenil tudi čas večernih svetih maš. Te bodo od sedaj naprej ob 19.00. V popoldanskem času se je zato tudi podaljšal čas uradnih ur v župnijski pisarni.

DOGODKI PRED NAMI

Jutri praznujemo velikonočni ponedeljek. Svete maše bodo ob 8.00, 10.00 ob 15.00 v MGC Bistrica ter ob 19.00 tukaj v cerkvi. Večerna sveta maša bo predvsem glasbeno obarvana, saj bodo pevci CeMPZ France Gačnik iz Stranj in KZ Limbar iz Moravč s solistko Andrejo Zakonšek Krt ob spremljavi godalnega orkestra Domžale – Kamnik izvajali Haydnovo MISSA BREVIS Sancti Joannes de Deo v B-duru. Lepo vabljeni, da pridemo prisluhnit bogatemu glasbenemu dogajanju ta večer in s tem počastimo vstalega Kristusa.

Petek bo prvi v mesecu, dopoldne bova duhovnika obiskovala naše bolne in ostarele brate in sestre. Vabljeni k pobožnosti prvega petka in prve sobote!

V petek zvečer ob 20.30 redno srečanje zakonske skupine.

Sobota je prva v mesecu, eno uro pred večerno sveto mašo bomo imeli molitev pred izpostavljenim Najsvetejšim kot pripravo na obisk fatimske Marije v mesecu maju. Lepo vabljeni!

V soboto zvečer ob 20.00 prvo srečanje animatorjev v pripravi na poletni oratorij.

Prihodnja nedelja bo 2. velikonočna nedelja, bela nedelja, nedelja Božjega usmiljenja. Ker bo to prva nedelja v mesecu, bo vaš dar namenjen za gospodarske potrebe naše župnije.