Avtor: zudomzale Objavljeno: 11. 04. 2016

Oznanila 3. velikonočna nedelja

Na razpolago imate novo številko Družine, Misijonska obzorja, Župnijski list ter še nekaj drugih revij. Vzemite v branje.

Vabljeni na naše župnijsko romanje na Poljsko konec tega meseca. Več si lahko preberete v župnijskem listu.

V Župnijskem listu je zapisanih tudi nekaj besed glede gospodarskega dogajanja v naši župniji za naprej.

Spredaj pri stranskem oltarju je pano, na katerem so predstavljeni naši letošnji birmanci, zraven pa je tudi košara z njihovimi imeni. Vabim vas, da vzamete listke z imeni in s tem sprejmete duhovno botrstvo ter jih spremljate pri njihovi pripravi na prejem zakramenta svete birme. V tem vikendu so na duhovnih vajah v Želimljem, kjer se skupaj z animatorji pripravljajo na prejem sv. Duha.

Prihodnji vikend gremo z našimi animatorji na dvodnevne priprave za poletni oratorij. Prijave se zbirajo do srede, mladi se lahko prijavite v župnišču ali pri Petri Kreč. Stari in mladi animatorji, pridite, da skupaj začnemo oratorijsko dogajanje.

DOGODKI PRED NAMI

Danes popoldan (nedelja) ob 15.00 vabljeni v Mengeš na revijo otroških pevskih zborov naše dekanije, kjer sodelujeta tudi naša dva otroška zbora.

V ponedeljek zvečer ob 19.00 srečanje tajništva ŽPS; ob 19.30 srečanje v sklopu Večerov na Goričici – tokratna tema pogovora je zakrament mašniškega posvečenja. Ob 20.00 pa imamo še srečanje staršev 2. razreda veroučne šole. Pridite, da se pogovorimo vse potrebno okoli prvega svetega obhajila.

V torek zvečer ob 20.00 srečanje birmanskih animatorjev.

V četrtek zvečer ob 20.00 redno srečanje študentske skupine.

Prihodnja nedelja bo 4. velikonočna nedelja, nedelja Dobrega pastirja. Pri sveti maši ob 10.00 bodo sodelovali veroučenci 5. razreda veroučne šole.