Avtor: zudomzale Objavljeno: 19. 04. 2016

Oznanila 4. velikonočna nedelja

Na razpolago imate novo številko Družine, revije Cerkev danes ter še nekaj drugih revij. Priporočamo v branje.

Za romanje na Poljsko konec tega meseca imamo še nekaj prostih mest. Ker smo povabilo poslali tudi v sosednje župnije in se prijavljajo tudi od drugod, pohitite s prijavo.

Spredaj pri stranskem oltarju je pano, na katerem so predstavljeni naši letošnji birmanci, zraven je tudi košara z njihovimi imeni. Listkov je še kar nekaj v košari in vas vabim, da radi molimo za naše birmance in njihove družine.

Iz našega vrtca Dominik Savio so sporočili, da imajo za naslednje šolsko leto še dve prosti mesti za otroka, ki se je rodil med leti 2010-2013. Če koga zanima, naj se čim hitreje oglasi v vrtcu.

V soboto bodo imeli naši skavti zbiralno akcijo papirja. Kontejner bo stal na običajnem mestu, skavti bodo hodili okrog po hišah, lahko pa jih tudi pokličete in bodo prišli iskat papir na dom. Kontaktna številka je bila zapisana v zadnji številki Župnijskega lista.

DOGODKI PRED NAMI

V ponedeljek zvečer ob 19.00 srečanje uredniškega odbora za Župnijski list.

V torek zvečer ob 20.00 srečanje za starše in botre, ki boste dali krstiti svojega otroka konec meseca aprila oz. v začetku maja.

V sredo zvečer ob 20.00 redno srečanje članov ŽPS.

V petek zvečer redno srečanje mladinske skupine.

V soboto zvečer ob 19.00 letni koncert našega Mladinskega pevskega zbora Amen. Koncert pripravljajo ob 15 letnici svojega delovanja. Najprej bodo prepevali in sodelovali pri sveti maši, nato pa nam po maši pripravljajo še drugi del koncerta. Lepo vabljeni, da jim pridemo prisluhnit in jih podpret pri njihovem glasbenem ustvarjanju. Naša udeležba bo hkrati tudi zahvala za njihovo redno sodelovanje pri nedeljskih svetih mašah ob 11.30.

Prihodnja nedelja bo 5. velikonočna nedelja. Po jutranji sveti maši bomo imeli svete krste. Papež Frančišek pa nas je povabil, da bi nabirko prihodnje nedelje darovali za Ukrajino. Pomagajmo po svojih močeh.

V nedeljo popoldne ob 15.00 svetoletno romanje bolnikov in ostarelih v ljubljansko stolnico. Kdor more in želi, lepo vabljen!