Avtor: zudomzale Objavljeno: 18. 05. 2016

Oznanila 7. velikonočna nedelja

Nova številka Župnijskega lista vam je na razpolago. Ob nedelji sredstev družbenega obveščanja nam je založba Družina poslala brezplačne izvode tednika Družina, ki ga lahko dobite pri izhodu iz cerkve. Vsaj danes naj bi v vsaki hiši imeli po en izvod tednika Družina, zato vzemite v branje!

Lepo vabljeni k šmarnični pobožnosti vsak dan: zjutraj med sveto mašo, zvečer 15. minut pred sveto mašo.

V Župnijskem listu lahko preberete podroben program dogajanja ob obisku fatimske Marije. Že sedaj vabljeni, da si takrat vzamemo čas za molitev in srečanje z Njo. Kdor bi se ob obisku fatimske Marije želel posvetiti Njenemu srcu, naj se oglasi v zakristiji, da ga zapišemo in pripravimo zadostno število plaket. Prav tako bomo v župnišče dobili kipce fatimske Marije v treh različnih velikostih. Če bi kdo želel kupiti tak kip, naj se oglasi.

Že nekaj tednov je v župnišču en starejši telefon, ki ga je nekdo pozabil v cerkvi. Pridite ponj!

Prvo nedeljo v juniju bomo imeli farni dan. Nekaj o tem že lahko preberete v Župnijskem listu, se pa priporočamo za dobitke za srečelov, ki ga bomo ob tem organizirali. S tem zbiramo denar za ureditev trga med cerkvijo in župniščem.

V ponedeljek zvečer takoj po sveti maši zadnji v sklopu Večerov na Goričici. Tokrat se boste pogovarjali o zakramentu svetega zakona. Po maši bomo imeli tudi tajništvo ŽPS.

V torek zvečer ob 20.00 srečanje birmanskih animatorjev.

V sredo zvečer ob 20.00 srečanje za starše letošnjih prvoobhajancev.

V petek popoldne ob 18.00 začnemo z duhovnim vikendom za prvoobhajance v Repnjah. Zvečer redno srečanje odraslih skavtov. V sosednji župniji Mengeš ta večer že gostijo kip fatimske Marije romarice, mi pa bomo začeli tridnevnico intenzivne priprave na obisk Marije v naši župniji, ki se bo zgodil prihodnji teden v torek.

V soboto ob 8.00 čiščenje cerkve pred slovesnostjo prvega svetega obhajila. Starši prvoobhajancev lepo vabljeni!

Prihodnjo nedeljo bomo obhajali praznik prihoda Svetega Duha - binkošti. Pri sveti maši ob 10.00 sodelujejo veroučenci in starši 1. razreda veroučne šole.