Avtor: zudomzale Objavljeno: 13. 06. 2016

Oznanila 11. nedelja med letom

Na polici za tisk vas čaka nova številka Družine in še nekaj drugih revij. Priporočamo v branje!

Hvala vsem, ki ste preteklo nedeljo sodelovali in pomagali pri našem župnijskem dnevu. Upam, da vam je bilo vsem prijetno in lepo. Hvala tudi za vaš odziv in prispevek pri tomboli in srečelovu ter vseh ostalih stvareh. Upajmo, da bomo imeli lahko kmalu takšna praznovanja na trgu ob cerkvi. Predvsem pa je pomembno, da se z veseljem srečujemo in družimo med seboj.

Kot lahko vidite, je obnova oken in vitražev v polnem teku. Mojstri so obljubili, da naj bi jih pripeljali nazaj do konca meseca. Hvala za vašo podporo in finančno pomoč, da to čim hitreje naredimo.

Otroci so v tem tednu pri verouku poleg spričevala lahko dobili tudi prijavnice za poletni oratorij (so tudi zadaj med tiskovino). Prijave zbiramo do nedelje, 26.6., vendar s prijavo ne odlašajte do zadnjega dne.

V soboto, 18.6., bo na Brezjah tradicionalno vseslovensko romanje ostarelih, bolnikov in invalidov. Kot vedno bomo tudi tokrat organizirali avtobusni prevoz. Kdor bi želel iti z nami, naj se prijavi v župnišču.

Ob bližajočem se dnevu državnosti in našega državnega praznika nas naši škofje vabijo, da bi tudi z molitvijo, postom in dobrimi deli podprli našo domovino Slovenijo in tako pomagali k izboljšanju splošnega stanja. Mašo za domovino bomo imeli v petek, 24.6., zvečer, ko bomo imeli po maši še krajšo slovesnost. Že sedaj lepo vabljeni!

Z današnjo nedeljo zaključujemo veroučno leto. Pri sveti maši ob 10.00 bodo sodelovali vsi veroučenci in tudi otroci iz našega župnijskega vrtca. Tudi nabirka današnje nedelje gre za naš vrtec Dominik Savio Karitas Domžale.

V sredo zvečer ob 20.00 skupno srečanje članov župnijskega pastoralnega sveta in gospodarskega sveta.

V soboto zvečer ob 20.00 srečanje animatorjev za poletni oratorij.

Prihodnja nedelja je 12. navadna nedelja med letom. S člani župnijskega pevskega zbora in mladinskega zbora Amen bomo imeli zaključni izlet in romanje na Ponikvo. Odhod avtobusa je ob 7.30 na parkirišču pri učilnicah.