Avtor: zudomzale Objavljeno: 21. 06. 2016

Oznanila 12. nedelja med letom

Nova številka Družine ter Župnijski list vas čakata na polici za tisk. Priporočamo v branje!

V Župnijskem leti lahko preberete o prostih mestih v našem vrtcu Dominik Savio Karitas Domžale, o jesenskem dekanijskem romanju na Sveto Goro, o glasbenem ustvarjanju v prihodnjem letu in še ostale stvari.

V župnišču sedaj lahko dobite podobe fatimske Marije, ki ste jih pred časom naročili.

Hvala vsem, ki ste preteklo nedeljo s svojim darom pri nabirki podprli delovanje našega vrtca. Skupaj skrbimo, da bosta poslanstvo vrtca in vzgoja najmlajših mirno in lepo potekala še naprej.

Za petek imamo obljubljeno, da dobimo vitraže iz popravila. Takoj naj bi jih vzidali v steno in s tem tudi zaprli okenske odprtine. Mojstri so nas nagovarjali, da bi takoj zaščitili še okna v prezbiteriju, vendar bomo morali malo počakati, da se nam spet nabere kaj denarja. Hvala pa vsem, ki podpirate celotno delo in pomagate po svojih močeh.

Še en teden časa je na razpolago za prijavo na letošnji oratorij, zato, otroci, pohitite s prijavo.

V soboto praznujemo dan državnosti. V petek, ko praznujemo praznik rojstva Janeza Krstnika, bomo zvečer darovali sveto mašo za domovino, po maši pa bomo imeli še krajši kulturni program zunaj pred cerkvijo, prižgali bomo kres in slovesno dvignili slovensko zastavo. Bodimo veseli in ponosni, da imamo svojo domovino in državo Slovenijo!

Prihodnja nedelja je 13. navadna nedelja. Prihodnjo nedeljo bo še zadnjič pred poletjem sveta maša ob 11.30, potem pa znova zadnjo nedeljo v avgustu. V mesecu juliju in avgustu svete maše ob 11.30 torej ne bo.