Avtor: zudomzale Objavljeno: 4. 07. 2016

Oznanila 14. nedelja med letom

Na razpolago je še nekaj izvodov novomašne številke Družine, julijska številka Ognjišča, vzemite pa tudi novo številko Župnijskega lista in Odmeve z Goričice. Priporočamo v branje!

Hvala za vaš dar, ki ga na današnjo prvo nedeljo v mesecu namenjate za gospodarske potrebe naše župnije. Kot lahko vidite, so vitraži že nazaj na svojem mestu, tudi zidarska in pleskarska dela so končana. Hvala vsem, ki po svojih močeh podpirate življenje in delovanje naše župnije.

Glavno dogajanje v tem tednu v naši župniji bo oratorij. Začetek programa je vsak dan ob 9.00 ter traja do 15.30. V četrtek, ko imamo celodnevni izlet, se zberemo že ob 8.00. Se priporočamo za kakšno pecivo, pomoč pri deljenju hrane... Vsi lepo vabljeni na zaključno sveto mašo v soboto zvečer ob 19.00, po kateri bomo imeli tudi krajši družabni program. Ker sta v tem tednu odsotna tudi oba duhovna pomočnika, vse ostale prosim za razumevanje.

V torek praznujeta sveta brata Ciril in Metod, slovanska apostola in sozavetnika Evrope. Sveta maša bo ob 7.00 zjutraj in ob 19.00 zvečer.

Prihodnja nedelja bo 15. navadna nedelja med letom, goduje sv. Amalija, redovnica.