Avtor: zudomzale Objavljeno: 10. 07. 2016

Oznanila 15. nedelja med letom

Nova številka Družine vam je na razpolago. Priporočamo v branje!

Včeraj (sobota) smo zaključili naš letošnji oratorij. Preko 90 otrok je skupaj z animatorji čez cel teden spoznavalo Ostržka in se ob njem učilo iskrenosti, prijaznosti, skrbi za drugega. Hvala vsem, ki ste pomagali pri izvedbi celotnega programa, zlasti pa hvala Petri Kreč in Evi Križnik za vodenje celotnega programa. Hvala tudi vsem sponzorjem in ostalim, ki ste nas podprli pri celotnem dogajanju.

Hvala vsem, ki ste se že odzvali na povabilo iz zadnjega Župnijskega lista glede pokopališča. Nekateri predeli pokopališča so že nekoliko zadihali brez plevela, preostali del pa še kliče po pridni roki. Hvala vsem za opravljeno delo do sedaj in vabim še za naprej!

Hvala za vaš dar preteklo nedeljo, ki ste ga namenili za gospodarske potrebe naše župnije.

Prihodnja nedelja bo 16. navadna nedelja med letom, goduje sv. Aleš, spokornik. Pri vseh svetih mašah nas bo nagovorila s. Barbara Peterlin in nam predstavila, kako napreduje delo in poslanstvo sester v Ukrajini. Zadaj pod korom bo tudi košara, kamor boste lahko oddali svoj dar in s tem podprli prizadevanje sester pri skrbi za najbolj uboge in odrinjene. Hvala že vnaprej za vaš dar in pomoč!