Avtor: zudomzale Objavljeno: 23. 07. 2016

Oznanila 17. nedelja med letom

Nova številka Družine ter Župnijski list vam je na razpolago.

Iskrena hvala za vaš dar, ki ste ga preteklo nedeljo namenili s. Barbari. V tem tednu je že odšla nazaj v Ukrajino in se vas vseh spominja v molitvi.

Hvala vsem, ki se trudite, da bi naše pokopališče zaživelo v bolj čisti luči. Nekaj plevela je še ostalo, tako da se nam lahko še pridružite pri naši skupni akciji očiščenja pokopališča!

V torek zvečer ob 20.00 priprava na krst za starše in botre, ki boste dali krstiti svojega otroka v mesecu juliju.

Danes je Krištofova nedelja, zato bomo sedaj ob koncu svete maše blagoslovili vaše avtomobile. Najprej bomo tukaj v cerkvi zmolili blagoslovno molitev, nato pa bo sledil blagoslov posameznih vozil. Ob tem ste povabljeni, da darujete svoj dar v zahvalo za srečno prevožene kilometre. Svoj dar lahko daste v košaro zadaj pod korom ali oddate v škatlo ob blagoslovu vozila. Ob blagoslovu boste dobili tudi priložnostno nalepko. Hvala za vso podporo, ki jo s tem izražate našim misijonarjem.