Avtor: zudomzale Objavljeno: 4. 08. 2016

Oznanila 18. nedelja med letom

V branje vam priporočamo novo številko Družine ter Ognjišče.

Najlepša hvala za vaš dar, ki ste ga preteklo nedeljo ob blagoslovu vozil namenili našim misijonarjem. Hvaležnost za vse naše prevožene kilometre se tako dopolnjuje z dobroto in pomočjo tistim, ki bodo s prevoznimi sredstvi lajšali stiske in težave najbolj ubogih. Iskrena hvala v imenu naših misijonarjev!

V torek je Porciunkula, obletnica posvetitve cerkve sv. Marije Angelske v Assisiju. Ta dan lahko prejmete odpustek od kazni za grehe pod običajnimi pogoji: dobra spoved, vreden prejem sv. obhajila, molitev po namenu sv. očeta in škofov, nenavezanost na greh.

Petek in sobota sta prva v mesecu. Vabljeni k pobožnosti prvega petka in prve sobote ter prejemu zakramentov. V petek bova duhovnika obiskovala naše preizkušane brate in sestre. Če bi kdo želel, da ga na novo obiščemo, nam to sporočite v župnišče.

Na policah za tisk imate zgibanko z vabilom in programom Katoliškega inštituta – Fakultete za družbene vede za vpis študija poslovnih ved.

Prihodnja nedelja je 19. nedelja med letom. Ker je to prva nedelja v mesecu, bo vaš dar namenjen za gospodarske potrebe naše župnije. Iskrena hvala!