Avtor: zudomzale Objavljeno: 13. 12. 2016

Oznanila 3. adventna nedelja

Na mizici za tisk dobite novo številko Družine.

Naročniki v župnišču že lahko dobite zbirko Mohorjevih knjig za leto 2017. Začeli smo tudi že s pobiranjem naročnin za verski tisk za prihodnje leto.

Hvala vsem, ki ste preteklo nedeljo darovali svoje pridelke ali izdelke za župnijsko tržnico. Tudi to nedeljo vam naši skavti zunaj pred cerkvijo v nakup ponujajo praznične voščilnice, koledarje, kadilo in še kakšno drugo stvar. Lepo vabljeni k nakupu!

Dogodki med tednom

Danes (nedelja) bodo pri sveti maši ob 11.30 sodelovali člani vokalno-instrumentalne skupine sv. Mihael iz Mengša.

V torek zvečer ob 19.00 srečanje za starše in botre, ki boste dali krstiti svojega otroka v tem mesecu.

V sredo zvečer ob 20.00 srečanje članov ŽPS.

V četrtek zvečer ob 17.00 (pred sveto mašo) blagoslov otrok iz našega vrtca Dominik Savio Karitas Domžale pred božičnimi prazniki. Zaradi tega v četrtek ne bo izpostavljenega Najsvetejšega pred sveto mašo!

V petek začnemo z božično devetdnevnico. Večerne svete maše bodo posebej oblikovane za otroke, ko bomo v procesiji nosili po cerkvi Marijin kip in poslušali zgodbo o Marku, Klari in Janu, ki se pripravljajo na božične praznike. Ta petek bo še posebej slovesno, saj bodo naši skavti med nas prinesli Betlehemsko luč miru, ki jo boste potem lahko dobili tudi za domov. Že pred mašo boste lahko kupili svečke. Po maši bodo skavti luč miru ponesli še pred veleblagovnico Vele. Lepo vabljeni, da se skupaj udeležimo sprejema luči miru in nato vsak večer k devetdnevnici.

Prihodnja nedelja bo 4. adventna nedelja. To bo tudi krstna nedelja (krst bomo imeli med sveto mašo ob 10.00), saj zadnja nedelja v mesecu pride ravno na božični praznik. V nedeljo vam bodo zunaj pred cerkvijo naši skavti ponudili v nakup tudi sveče za Betlehemsko luč miru, ki jo boste lahko dobili v cerkvi.