Avtor: zudomzale Objavljeno: 8. 01. 2017

Jezusov krst

Med tiskovino dobite novo številko Družine. Znova vabljeni k obnovitvi naročnin za verski tisk za leto 2017. Časa imate še 14 dni.

Hvala vsem, ki ste pomagali pri izpeljavi letošnje trikraljevske akcije. Skupaj smo zbrali skorajda 3.600€, ki jih bomo preko Misijonske pisarne poslali za lačne otroke v misijonih. Otroci naj v tem tednu prinesejo k verouku še hranilnike od adventne akcije, da bomo lahko tudi ta denar oddali na Misijonsko pisarno.

Hvala tudi za vaš dar, ki ga danes namenjate našima dvema duhovnima pomočnikoma Avguštinu in Andreju.

V ponedeljek zvečer po sveti maši srečanje tajništva ŽPS.

V torek zvečer ob 20.00 srečanje študentske skupine.

V četrtek zvečer ob 20.00 srečanje birmanskih animatorjev.

V petek zvečer mladi vabljeni na pohod z baklami na sv. Mohorja. Zberemo se ob 19.00 pred župniščem. Ob 20.00 imajo svoje redno srečanje tudi odrasli skavti.

V petek zvečer ob 18.00 imajo v župnijski cerkvi na Viru koncert slovenskih božičnih pesmi – lepo vabljeni!

Prihodnja nedelja bo 2. navadna nedelja med letom.