Avtor: zudomzale Objavljeno: 16. 01. 2017

Med tiskovino dobite novo številko Družine ter Župnijski list. Še ta teden pobiramo naročnine za verski tisk za leto 2017, nato bomo oddali naprej. V župnijskem listi najdete kroniko lanskega leta, pa tudi že vabilo za naše prvomajsko romanje.

Hvala za vaš dar, ki ste ga preteklo nedeljo namenili našima dvema duhovnim pomočnikoma. Hvala tudi odraslim skavtom, ki so v petek zvečer pomagali očistiti sneg okoli cerkve.

V Župnijskem listu je zapisana tudi informacija o dnevu odprtih vrat v našem vrtcu Dominik Savio Karitas Domžale. Starši, ki bi želeli otroka vpisati v naš vrtec, si lahko pridete ogledat prostor in že tudi dobite kakšne informacije glede vpisa otrok.

Dan odprtih vrat bodo imeli tudi v Gimnaziji Želimlje in v Škofijski klasični gimnaziji v Šentvidu. V Želimljem že to soboto (21.1.) ob 10.00, v Šentvidu pa prihodnjo soboto (28.1.). Informativna dneva bodo imeli v Želimljem 10. in 11.2., v Šentvidu pa 17. in 18.2.. Zlasti osmo in devetošolci lepo vabljeni, da si ogledate ti dve šoli kot možnosti za vaše nadaljnje šolanje.

V torek zvečer po sveti maši redno srečanje Večerov na Goričici. Lepo vabljeni!

V sredo zvečer ob 20.00 redno srečanje Župnijskega pastoralnega sveta.

Če nam ne bo vreme spet zagodlo, bomo imeli v petek zvečer z mladimi pohod z baklami na sv. Mohorja. Zberemo se ob 19.00 pred župniščem.

V soboto zvečer ob 19.00 prvo srečanje animatorjev za poletni oratorij.

Prihodnja nedelja bo 3. navadna nedelja med letom.