Avtor: zudomzale Objavljeno: 23. 01. 2017

Nova številka Družine ter še nekaj drugih revij vam je na razpolago. Še jutri (ponedeljek) pobiramo naročila za verski tisk za leto 2017, potem bomo naročila oddali naprej.

V našem župnijskem vrtcu Dominik Savio Karitas Domžale bodo imeli v tem tednu v četrtek dan odprtih vrat. Vsi, ki se zanimate za vpis otrok v vrtec za prihodnje leto, lepo vabljeni k temu dogodku in seveda k vpisu otroka v naš vrtec.

Smo v tednu molitve za edinost kristjanov, kis e bo zaključil v sredo. Vabljeni k svetim mašam, ko vsak dan premišljujemo o vzrokih za delitev med nami in zgledih svetnikov, ki nas vabijo k večji medsebojni povezanosti. Od srede do nedelje pa bo v Ljubljani pri sv. Jožefu potekal Svetopisemski maraton. Vabljeni k raznim dogodkom, ki jih bodo imeli ob tem - zgibanke so zadaj na mizici za tisk.

V ponedeljek zvečer ob 18.30 (takoj po sveti maši) vabljeni na predstavitev letošnjega prvomajskega romanja v Lurd, Santiago di Compostela in v Fatimo. Zlasti Fatima nas ob 100 letnici Marijinih prikazovanj vabi, da jo obiščemo in se izročimo v Marijino varstvo. Kaj vse si bomo ogledali, kje nas bo vodila pot, pa tudi ostale tehnične stvari nam bodo razložili na tem srečanju, zato lepo vabljeni!

Ker je Dom upokojencev Domžale zaradi bolezni še vedno zaprt za obiskovalce, v torek popoldne ob 15.00 odpade sveta maša v Domu.

V sredo zvečer ob 19.00 predstavitev odprave na Aconcaguo – najvišji vrh Južne Amerike, ki se ga je udeležil tudi naš faran Marko Peterlin, ki nam bo ob besedi in sliki predstavil svojo izkušnjo. Vabljeni!

V petek popoldne odhajamo z družinami iz družinske kateheze na duhovni vikend, zato bom župnik čez vikend odsoten. Za vse nujne zadeve se v tem času obrnite na duhovna pomočnika. V petek zvečer odpade mladinska skupina.

Prihodnja nedelja je 4. navadna nedelja med letomnedelja Svetega pisma. Pred vsako sveto mašo bomo namesto molitve rožnega venca imeli pol ure branja Svetega pisma. Zadaj na oglasni deski že visi list, kamor se lahko vpišete tisti, ki bi bili pripravljeni brati. Naj Sveto pismo ne sameva na naših knjižnih policah, ampak ga radi vzemimo v roke in zajemajmo iz njega moč za življenje!