Avtor: zudomzale Objavljeno: 6. 02. 2017

Na razpolago vam je nova številka Družine ter Odmevi z Goričice.

Hvala vsem, ki ste preteklo nedeljo pomagali sooblikovati nedeljo Svetega pisma. V župnišču imamo nekaj različnih izvodov Svetega Pisma, če bi ga kdo želel kupiti, lahko pride ponj.

Hvala za vaš dar, ki ga na današnjo prvo nedeljo v mesecu namenjate za gospodarske potrebe naše župnije. Pomlad se približuje in počasi bomo morali začeti z naslednjimi koraki ureditve trga, če želimo še letos začeti z deli.

V tem vikendu imajo duhovne vaje naši letošnji birmanci. Njih, njihove družine in botre vam priporočamo v molitev.

Vabljeni na naše župnijsko romanje za prvomajske praznike. Prijave zbiramo v župnišču. Več ste si lahko prebrali v zadnji številki Župnijskega lista.

V sredo je 8. februar, kulturni praznik, za našo župnijo pa tudi smrtni dan profesorja in nekdanjega župnika Matije Tomca. Na predvečer praznika bomo imeli krajšo komemoracijo. Pri večerni sveti maši bodo sodelovali naši pevci, po maši bo krajši program in nato še prižig sveče na Tomčevem grobu. Lepo vabljeni!

V ponedeljek zvečer ob 19.00 srečanje tajništva ŽPS.

Zaradi karantene v torek popoldne odpade sveta maša v Domu upokojencev Domžale.

V torek zvečer po komemoraciji redno mesečno srečanje v sklopu Večerov na Goričici.

V petek zvečer redno srečanje mladinske skupine ter srečanje odraslih skavtov.

V soboto dopoldne škofijsko srečanje članov ŽPS. Srečanje bo v Šentvidu v škofovih zavodih, program traja od 9.00 do 13.00. Člani ŽPS lepo vabljeni!

V soboto zvečer ob 19.00 srečanje animatorjev za poletni oratorij.

Prihodnja nedelja bo 6. navadna nedelja med letom.