Avtor: zudomzale Objavljeno: 14. 02. 2017

Nova številka Družine, Župnijski list ter Misijonska obzorja so vam na razpolago. Vzemite v branje!

V Župnijskem listu lahko med obvestili preberete tudi o nadaljevanju plesnega tečaja ob sobotah zvečer. Lepo vabljeni!

Hvala za vaš dar, ki ste ga preteklo nedeljo darovali za gospodarske potrebe naše župnije. Darovali ste 1.244,60€.

Hvala tudi vsem, ki ste v torek zvečer pripravili krajši kulturni program ob slovenskem kulturnem prazniku ter smrtnem dnevu župnika in profesorja Matije Tomca.

Na naše župnijsko romanje za prvomajske praznike v Lurd, Santiago de Compostela in Fatimo je že preko 20 prijavljenih. Tudi ostale, ki se še odločate, vabim, da se čim prej oglasite v župnišču, da ne bo zmanjkalo prostora za vas.

Veroučenci od 3. – 7. razreda veroučne šole pri verouku že lahko dobijo prijavnice za duhovni vikend, ki bo za njih v začetku meseca marca. Zainteresirani naj se čim prej prijavijo pri svojem katehetu.

V sredo zvečer ob 20.00 srečanje članov ŽPS.

V petek zvečer redno srečanje mladinske skupine ter 2. zakonske skupine.

V soboto dopoldne bo na Rakovniku pomladansko srečanje oratorijskih animatorjev. Program se začne ob 9.00, zainteresirani naj se javijo Petri Kreč.

V soboto popoldne od 17.00 do 22.00 bo v Mengšu dekanijski srečanje za mlade: Stična diha! V program so vključene razne delavnice, pričevanje in na koncu koncert skupine Odsev. Ves čas bo tudi možnost adoracije in prilika za sveto spoved. Mladi lepo vabljeni!

Prihodnja nedelja bo 7. navadna nedelja med letom.