Avtor: zudomzale Objavljeno: 7. 03. 2017

1. postna nedelja

Nova številka Družine ter Odmevi z Goričice so vam na razpolago. Vzemite v branje!

Na razpolaga imate še nekaj listov s postno akcijo za vsak dan. Na klopeh imate molitev, ki jo bomo molili skozi cel postni čas. Molitev lahko vzamete domov, da boste lahko molili tudi doma, v družinah. Molitvenih kartončkov imamo še dovolj, zato lahko vzamete vse, kar je na klopeh – bomo dodali.

V postnem času ste posebej vabljeni k večjemu sodelovanju v župniji. Otroci imajo posebne pevske vaje ob nedeljah ob 9.00, starši ste vabljeni k pevskim vajam ob torkih zvečer k priložnostnemu zboru, ki se že pripravlja na prvo sveto obhajilo, pa seveda ob sredah zvečer k župnijskemu pevskemu zboru, mladi k mladinskemu pevskemu zboru ob petkih. Iščemo bralce beril, pobiralce pušce, … Bolj kot sodelujemo v župniji, bolj le-ta postaja naša!

Če poznate koga iz sosednjih župnij, ki bi želel iti z nami na naše župnijsko romanje, ga povabite in naj se čim prej prijavi. Trenutno je 33 prijavljenih, še en teden velja nižja cena, po 15.3. pa bo cena višja in možnost prijav tudi od drugje. Zato ste domači farani še posebej vabljeni, da se prijavite še v tem tednu, da ne boste na koncu ostali praznih rok.

Počitnic je konec, s ponedeljkom znova začenjamo z veroukom za vse skupine.

Danes popoldan (nedelja) ob 15.00 vabljeni k molitvi križevega pota. Molitev pripravljajo odrasli skavti.

V ponedeljek dopoldan ob 10.00 srečanje tajništva za Župnijski list. Po večerni sveti maši srečanje tajništva ŽPS.

V torej zvečer ob 19.00 srečanje za starše od 1. do 7. razreda veroučne šole. Gospa Milena Svetlin nam bo spregovorila na temo: Odpuščanje v zakonskem odnosu. Po skupnem delu bo še srečanje staršev pri posameznem katehetu.

V sredo zvečer ob 19.00 srečanje birmanskih animatorjev.

V petek popoldne ob 17.00 začetek duhovnega vikenda za veroučence od 3.-7. razreda. Starši pripeljete otroke v Repnje v samostan šolskih sester. Program se bo zaključil v nedeljo ob 11.30 s skupno sveto mašo. Če bi še kdo želel iti zraven, se lahko prijavi še v ponedeljek.

V petek zvečer po sveti maši vabljeni k molitvi križevega pota, zvečer imajo svoje redno srečanje odrasli skavti ter mladinska skupina.

V soboto zvečer ob 19.00 srečanje animatorjev za poletni oratorij.

Prihodnja nedelja je 2. postna nedelja, popoldan ob 15.00 molitev križevega pota pripravljajo člani Družinske kateheze. Vabljeni!