Avtor: zudomzale Objavljeno: 20. 03. 2017

3. postna nedelja

Nova številka Družine vam je na razpolago.

Pri izhodu iz cerkve vam bodo danes delili podobice z molitvijo za družine. Z današnjo nedeljo vstopamo v teden družine, ko naj bi na poseben način molili za naše družine in njihove člane.

V ponedeljek, 20.3., bo zvečer ob 18.00 v Knjižnici Domžale srečanje s p. Karlom Gržanom. Lepo vabljeni na pogovorni večer z njim.

Skoraj 40 nas je že prijavljenih na naše župnijsko romanje v Lurd, Fatimo in Santiago de Compostella. Vabljeni, da se nam pridružite!

Danes popoldan (nedelja) ob 15.00 vabljeni k molitvi križevega pota. Molitev pripravljajo člani molitvene skupine. Lepo vabljeni!

V ponedeljek zvečer ob 19.00 srečanje za animatorje enodnevnega postnega oratorijskega dne, ki ga bomo imeli v soboto, 8.4.. Otroci že lahko dobijo prijavnice zadaj med tiskovino ali pri uri verouka.

V torek zvečer ob 19.00 priprava za starše, ki boste dali krstiti svojega otroka v mesecu marcu.

V četrtek zvečer ob 19.00 bo v Kulturnem domu Franca Bernika slovesna akademija ob bližajočem se materinskem dnevu. Zvečer ob 20.00 še redno srečanje študentske skupine.

V petek zvečer po sveti maši vabljeni k molitvi križevega pota, zvečer ima svoje redno srečanje mladinska skupina.

V soboto praznujemo praznik Gospodovega oznanjenja. Sveta maša bo zjutraj ob 7.00 ter zvečer ob 18.00. Ob 19.00 imajo nato svoje redno srečanje še animatorji poletnega oratorija.

V noči iz sobote na nedeljo bomo prestavili ure na poletni čas. Od prihodnje nedelje dalje bodo torej večerne svete maše med tednom in ob nedeljah ob 19.00. Za eno uro se podaljšajo tudi uradne ure v župnijski pisarni v popoldanskem času.

Prihodnja nedelja je 4. postna nedelja, zadnja nedelja v mesecu. Po jutranji sveti maši bomo imeli krščevanje. Pri sveti maši ob 10.00 sodelujejo veroučenci 4. razreda. Popoldan ob 15.00 molitev križevega pota pripravljajo starši letošnjih prvoobhajancev. Vabljeni! Istočasno imamo tudi križev pot za mlade na svetega Mohorja. Mladi lepo vabljeni na to srečanje!