Avtor: zudomzale Objavljeno: 16. 04. 2017

Vnesite vaš naslov

Še nekaj izvodov velikonočne dvojne številke Družine je na razpolago. V branje priporočamo tudi revijo Prijatelj, Misijonska obzorja ter še ostale revije.

Hvala vsem, ki ste v teh dneh pomagali pri lepem praznovanju velikega tridnevja in velike noči! Naj vam Bog za ves vaš trud nameni bogato plačilo v večnosti!

Hvala tudi za vaš dar, ki ga danes pri ofru namenjate za gospodarske potrebe naše župnije. Kot je bilo že oznanjeno, nas bo urejanje trga med cerkvijo in župniščem stalo preko 200.000€, kar ni majhen zalogaj. Delali bomo po etapah, kolikor nam bodo finance pač dopuščale. Se vam zahvaljujem za podporo in prosim za sodelovanje.

Z mladimi načrtujemo izlet v Gardaland (v torek, 2.5.). Če bi se nam kdo rad pridružil, lepo vabljen. Cena je 50€/osebo, prijavite se lahko pri Leili Kos ali pri župniku.

V tem tednu vsak večer eno uro pred večerno sveto mašo vabljeni k devetdnevnici Božjega usmiljenja.

Na velikonočni ponedeljek bodo svete maše ob 8.00, ob 10.00 ter zvečer ob 19.00. Ta dan ni uradnih ur v župnijski pisarni.

Od torka naprej imajo otroci znova verouk po ustaljenem urniku. V torek zvečer ob 20.00 priprava na krst za starše in botre, ki boste dali krstiti svojega otroka konec tega meseca.

V sredo zvečer ob 20.00 redna seja ŽPS.

V petek zvečer redno srečanje mladinske skupine ter 3. zakonske skupine.

V soboto zjutraj z romarji odpotujemo proti Lurdu, Fatimi in Santiagu de Compostela. Za vse zadeve se času odsotnosti g. župnika obrnite na duhovna pomočnika g. Andreja ali na g. Avguština.

Prihodnja nedelja je 2. velikonočna nedelja – bela nedelja – nedelja Božjega usmiljenja. Pri sveti maši ob 10.00 sodelujejo veroučenci 7. razreda. Popoldan ob 15.00 je v župniji Dob revija otroških in družinskih pevskih zborov – lepo vabljeni! Zvečer ob 19.00 bo pri sveti maši sklep devetdnevnice Božjega usmiljenja.