Avtor: zudomzale Objavljeno: 22. 04. 2017

Bela nedelja

Nova številka Družine ter Župnijski list sta vam na razpolago.

Hvala za vaš dar, ki ste ga preteklo nedeljo namenili za gospodarske potrebe naše župnije. Darovali ste nekaj več kot 8.000€, kar bomo porabili za urejanje trga med cerkvijo in župniščem.

Če bi se nam še kdo rad pridružil na izletu v Gardaland (v torek, 2.5.), dobrodošel. Prijavite se lahko pri Leili Kos (tel.: 051/414-600).

Otroci imajo v tem tednu verouk še od ponedeljka do srede, nato sledijo prvomajske počitnice do prihodnjega torka.

Ker sem župnik v tem tednu odsoten, se za nujne zadeve obrnite na g. Andreja ali na g. Avguština.

V petek odpadejo uradne ure v župnijski pisarni.

Danes popoldne ob 15.00 vabljeni v župnijo Dob, kjer bo revija otroških pevskih zborov naše dekanije. Zvečer pri sveti maši ob 19.00 sklep devetdnevnice Božjega usmiljenja.

Prihodnja nedelja je zadnja v mesecu, po jutranji sveti maši bomo imeli krščevanje.