Avtor: zudomzale Objavljeno: 8. 05. 2017

4. velikonočna nedelja

Še nekaj izvodov pretekle dvojne številke Družine vam je na razpolago, vzemite tudi nov Župnijski list. V novi številki Odmevov z Goričice lahko preberete tudi poročilo o našem farnem romanju v preteklem tednu.

Hvala za vaš dar, ki ste ga danes dali za gospodarske potrebe za naše župnije. Vstopamo v fazo iskanja izvajalcev del, tako da bomo lahko v poletnem času že začeli s konkretnimi deli.

Hvala g. Janezu, ki je v petek pokosil večji del trave okoli cerkve.

Lepo vabljeni k šmarnicam vsak dan, zlasti otroci lepo vabljeni k večernim svetim mašam, ko prebiramo zgodbo pastirice Urške in nastanka svetogorske Marijine cerkve.

V petek smo v cerkvi našli starejši mobitel. Če ga kdo pogreša, naj se oglasi v zakristiji.

V ponedeljek zvečer ob 20.00 srečanje tajništva ŽPS.

V torek zvečer ob 20.00 srečanje v sklopu Večerov na Goričici.

Istočasno ob 20.00 srečanje za starše letošnjih prvoobhajancev. Pridite, da se dogovorimo vse, kar je potrebno za duhovni vikend prvoobhajancev in glede slovesnosti prvega svetega obhajila čez 14 dni.

V sredo zvečer ob 19.00 srečanje birmanskih animatorjev.

V petek gremo s prvoobhajanci na duhovni vikend v Repnje pri Vodicah. Starši pripeljete otroke tja ob 18.00, program pa zaključimo v nedeljo s skupno sveto mašo ob 11.30.

V petek zvečer imajo svoje redno srečanje odrasli skavti ter mladinska skupina.

V soboto dopoldne je v Dobu dekanijsko športno srečanje mladih. Tekmovanje bo v košarki, nogometu, odbojki, balinčkih… Mladi, prijavite se pri g. župniku.

V soboto zvečer ob 19.00 vabljeni v Mengeš, kjer bodo imeli sprejem podobe Fatimske Marije, slovesno sveto mašo in procesijo z lučkami. Dekanijsko slovesnost ob 100 letnici Marijinih prikazovanj v Fatimi pa bomo imeli v torek, 23.5., zvečer ob 20.00 v Dobu. (Več preberite v Župnijskem listu)

Prihodnja nedelja je 5. velikonočna nedelja. Pri sveti maši ob 10.00 bodo sodelovali motoristi. Spodnje parkirišče bo pri tej sveti maši zaprto in namenjeno motoristom, zato upoštevajte navodila redarjev.