Avtor: zudomzale Objavljeno: 7. 06. 2017

Binkošti

Na voljo vam je nova številka Družine, Župnijski list ter Odmevi z Goričice. Vzemite v branje. Med tiskovino lahko dobite tudi še prijavnice za poletni oratorij.

Hvala za vaš dar, ki ste ga preteklo nedeljo darovali za rože v cerkvi. Hvala tudi v imenu prostovoljk, ki poleti odhajata v Indijo, za podporo, ki ste jo namenili njima.

Hvala vsem, ki ste pomagali pri izvedbi srečanja za ostarele in bolne preteklo nedeljo v DUD-u. Hkrati pa vse bolne in ostarele vabim na romanje na Brezje, ki bo v soboto, 17.6.. Prijavite se lahko pri Mariji Limbek ali v župnišču.

Danes (nedelja) ste popoldne vsi lepo vabljeni na župnijski dan. Druženje začnemo ob 12.30 z možnostjo skupnega kosila, imeli bomo blagoslov koles, skirojev in rolerjev, tombolo, srečelov (preko 500 dobitkov vas čaka, iskrena hvala vsem darovalcem), igre za otroke, predstavitev raznih skupin iz župnije, ob 17.30 pa nato še koncert deškega zbora Schellenburg iz Ljubljane. Pridite, da se skupaj usedemo, kakšno rečemo in v veselem vzdušju zaključimo to pastoralno leto.

V tem tednu otroci pri verouku dobijo spričevala. Sklep veroučnega leta pa bomo imeli v nedeljo pri sveti maši ob 10.00.

V sredo imamo duhovniki naše dekanije t.im. DIES: dan spomina na mašniško posvečenje. Ker bomo vsi duhovniki cel dan odsotni, v sredo tukaj doma ne bo svete maše (ne zjutraj in ne zvečer). Hvala za razumevanje!

V ponedeljek zvečer ob 20.30 srečanje članov Gospodarskega sveta.

V torek zvečer ob 19.30 vabljeni na predstavitev našega farnega romanja konec meseca aprila. Ob besedi in sliki vam bomo skušali predstaviti, kje vse smo bili, kaj smo videli, kje smo prosili milosti. Srečanje bo v veroučnih učilnicah, lepo vabljeni!

V četrtek zvečer ob 20.00 skupno srečanje članov ŽPS in Gospodarskega sveta.

V petek zvečer ima svoje redno srečanje mladinska skupina.

V soboto zvečer srečanje animatorjev za poletni oratorij.

Prihodnja nedelja je praznik svete Trojice. Ob 10.00 bomo imeli slovesni zaključek veroučnega leta, zato takrat vsi otroci in starši vabljeni k tej sveti maši. Nabirka prihodnje nedelje je namenjena našemu vrtcu Dominik Savio Karitas Domžale. Popoldne imamo nato še zaključni izlet za ministrante in pevce otroškega ter družinskega pevskega zbora.