Avtor: zudomzale Objavljeno: 7. 06. 2017

Predstavitev prostovoljk, ki potujejo v Indijo

V nedeljo, 28. 5., sva Monika in Evita v domžalski župniji pri dopoldanskih treh mašah predstavili program POTA, preko katerega se s še 4 prostovoljkami letos avgusta odpravljamo na prostovoljno delo v Indijo in sicer v Kalkuto.

Kako nas lahko podprete?

Zbiramo sredstva za naše gostitelje in verjamemo, da jih bodo oni porabili za stvari, ki jih res potrebujejo, pa si jih ne morejo privoščiti. Večino sredstev, 80 %, bomo dale našim gostiteljem, 20 % pa gre za kritje naših stroškov, npr. za vize, zavarovanja, cepljenja. Vesele bomo vašega daru, finančnih ali materialnih sredstev ter tudi nasvetov, podpore in molitev, ki nam bodo pomagale pri uresničitvi našega projekta Pota Indija 2017.

Do odhoda v Indijo bomo zbirale tudi učbenike za prvo učenje angleščine in nemščine. Če imate rabljene osnovnošolske učbenike, ki jih ne potrebujete več, nas, prosim, kontaktirajte.

Morebitne prispevke lahko nakažeta na TRR:
Mladinski informacijski center, Ulica Janeza Pavla II. 13, 1000 Ljubljana, številka računa: SI56 6100 0000 7040 316, odprt pri Delavski hranilnici (BIC banke: HDELSI22), Namen: donacija za POTA – Indija avgust, Sklic: 00616012

Na koncu bi se rada zahvalila župljanom iz Domžal za velikodušnost in podporo pri našem projektu. Iskrena hvala in naj vam Bog povrne!

prostovoljka Monika