Avtor: zudomzale Objavljeno: 14. 06. 2017

Sveta Trojica

Nova številka Družine ter Misijonska obzorja so vam na razpolago v branje.

Hvala za vaš dar, ki ste ga preteklo nedeljo namenili za gospodarske potrebe naše župnije. Prav tako iskrena hvala vsem, ki ste pomagali pri izvedbi župnijskega dneva, ki smo ga imeli preteklo nedeljo. Upam, da lahko rečem v imenu vseh: lepo smo se imeli!

Danes (nedelja) uradno zaključujemo pastoralno leto 2016/17. S sveto mašo ob 10.00 se Bogu zahvaljujemo za vsa spoznanja in skupne trenutke tega šolskega leta. Če kdo od otrok še ni dobil spričevala, naj se oglasi pri g. župniku. Hvala za vaš dar, ki ga danes namenjate za delovanje našega vrtca Dominik Savio Karitas Domžale.

V soboto bo na Brezjah vseslovensko romanje ostarelih, bolnikov in invalidov. Program se začne ob 9.00 z molitvijo rožnega venca, ob 10.00 bo romarska sveta maša, ki jo bo vodil ljubljanski pomožni škof dr. Franci Šuštar. Lepo vabljeni na to srečanje! Avtobus bo iz naše župnije odpeljal ob 8.30 s parkirišča pred Domom upokojencev Domžale. Če bi se nam še kdo želel pridružiti, naj se prijavi pri župniku ali pri gospe Mariji Limbek.

Že smo začeli s pripravljalnimi deli za naš trg. Ena ograja je že odstranjena, kmalu bo še druga, takoj po oratoriju pa začnemo na polno! Hvala za podporo!

V četrtek praznujemo slovesni in zapovedani praznik Svetega Rešnjega telesa in krvi. Svete maše bodo ob 7.00, ob 10.00 (sodelujejo otroci iz vrtca Dominik Savio) ter zvečer ob 19.00. Zunanje praznovanje bomo imeli prihodnjo nedeljo s slovesno procesijo po jutranji sveti maši.

V petek zvečer imata svoje redno srečanje mladinska ter zakonska skupina.

V soboto dopoldne srečanje ostarelih, bolnikov in invalidov na Brezjah.

V noči iz sobote na nedeljo bomo imeli celonočno čaščenje Jezusa v Najsvetejšem zakramentu. Zadaj visi list, kamor se lahko vpišete za vašo uro molitve in dežurstva pred Jezusom.

Prihodnja nedelja je 11. navadna nedelja med letom. Po jutranji sveti maši bomo imeli slovesno procesijo z Najsvetejšim do pokopališča in nazaj. Vsi lepo vabljeni, da se procesije udeležite. Prosim za sodelovanje vse, ki postavljate oltarje, nosite bandera, pritrkovalce, pevce, tudi godba se nam bo pridružila. Naj bo tudi to izraz naše skupne prošnje k Bogu za varstvo in blagoslov!