Avtor: zudomzale Objavljeno: 19. 06. 2017

Nova številka Družine ter Župnijski list sta vam na razpolago v branje.

V tem tednu se bomo z animatorji pospešeno pripravljali na poletni oratorij. Dobimo se vsak večer pri sveti maši in nato nadaljujemo z delom! Z današnjo nedeljo se zaključuje tudi rok za prijavo otrok na oratorij.

V soboto zjutraj skupaj romamo na Brezje. Kolesarji se zberemo ob 3.30 pred učilnicami. Če bi šel kdo peš, naj se oglasi v župnišču, da se boste potem sami dogovorili, kdaj bi štartali in od kje. Pridružili se bomo zahvalnemu romanju mladih iz celotne ljubljanske škofije. Romanje bomo zaključili s sveto mašo ob 7.00. Na romanje vabljeni tudi vsi ostali, četudi samo z avti na Brezje. Se priporočamo za prevoz nazaj domov.

V soboto ob 10.00 vabim možakarje, da bi prišli in podrli tistih par dreves, ki jih moramo umakniti, preden začnemo z deli na trgu.

V torek zvečer ob 20.00 priprava na krst za starše in botre, ki boste dali krstiti svojega otroka konec tega meseca.

V petek zvečer ima svoje zaključno srečanje mladinska skupina.

V soboto zjutraj romamo na Brezje. Dopoldne delovna akcija podiranja dreves.

V soboto zvečer vabljeni na kratko akademijo pred praznikom dneva državnosti. Po končani sveti maši se bomo zbrali zunaj pred cerkvijo, prižgali ogenj in dvignili zastavo. Po samem programu pa lahko še malo poklepetamo in si damo zagona za poletne mesece.

Prihodnja nedelja je 12. navadna nedelja med letom. Ker je to zadnja nedelja v mesecu, bomo ta dan imeli tudi krščevanje.