Avtor: zudomzale Objavljeno: 25. 06. 2017

Dvojna novomašna številka Družine ter nova številka Ognjišča sta vam na razpolago v branje.

Hvala vsem, ki ste preteklo nedeljo pomagali pri telovski procesiji. Hvala članom Domžalske godbe ter vsem ostalim, ki ste s svojim delom in prizadevanjem prispevali k lepi procesiji.

Hvala možem, ki so v tem tednu pomagali pri presajanju rož in podiranju dreves.

Hvala tudi vsem, ki ste pripravili in sooblikovali akademijo ob Dnevu državnosti v soboto zvečer.

Z današnjo nedeljo vstopamo v poletni razpored nedeljskih svetih maš ter uradnih ur v župnijski pisarni. Tako prihodnjo nedeljo ne bo svete maše ob 11.30, znova bo prvo nedeljo v septembru.

Uradne ure v župnijski pisarni bodo od jutri dalje v ponedeljkih in petkih eno uro po jutranji sveti maši ter eno uro pred večerno sveto mašo. Za manjše zadeve nas lahko dobite po vsaki sveti maši, za nujne zadeve je župnik ves čas dosegljiv na mobitelu.

V ponedeljek začnemo z letošnjim oratorijem. Prijavljenih imamo 120 otrok, s katerimi bo delalo 30 animatorjev. Otroci imajo program od 9.00 do 15.30. Potrebovali bi še kakšne pridne roke za pomoč pri delitvi kosila ob 12.30. Priporočamo se tudi za kakšno pecivo in pijačo, da bomo delili otrokom. Oratorij ne sme biti samo projekt mladih animatorjev, ampak je to dejavnost cele župnije.

Zaključek oratorija bomo imeli v soboto zvečer pri sveti maši ob 19.00 (in ne ob 18.00, kot je bilo zapisano na prijavnici). Pri sveti maši bodo sodelovali naši otroci, nato pa nam bodo po maši predstavili celotedensko dogajanje ter bomo imeli še manjšo pogostitev. Lepo vabljeni!

V četrtek praznujemo praznik apostolov Petra in Pavla. Svete maše bodo tukaj ob 7.00, ob 10.00 ter zvečer ob 19.00. Ob 9.00 bo v ljubljanski stolnici mašniško posvečenje, kamor ste vsi lepo povabljeni!

Prihodnja nedelja je 13. navadna nedelja med letom, nedelja Slovencev po svetu. To bo tudi prva nedelja v mesecu, vaš dar bo namenjen za gospodarske potrebe naše župnije. Ob 10.00 pa bo v sosednji župniji Ihan nova maša Tineta Povirka, enega od treh letošnjih novomašnikov v celi Sloveniji.