Avtor: zudomzale Objavljeno: 7. 07. 2017

Še nekaj izvodov dvojne novomašne številke Družine ter Ognjišča vam je na razpolago. Izšel je tudi nov Župnijski list ter Odmevi z Goričice.

Hvala vsem sodelujočim pri letošnjem oratoriju. 120 otrok je skozi cel teden ob ne ravno najlepšem vremenu uživalo v raznih dejavnostih. Hvala vsem animatorjem (30) ter zlasti voditeljici Petri Kreč, ki so po svojih najboljših močeh oblikovali celotedenski program. Hvala tudi vsem sponzorjem ter vsem, ki ste nam pomagali z raznimi darovi ali materiali, da smo lahko vse naredili vsaj približno tako, kot smo si zamislili. Vzemite priložnostni bilten, ki smo ga naredili ob tej priliki in v katerem lahko preberete nekaj več stvari o celotnem dogajanju.

V tem tednu bomo začeli z gradbenimi deli okoli cerkve. Prosim za razumevanje, ker bo dostop do cerkve mimo župnišča ter zahodna pot proti učilnicam zaprte oz. namenjene gradbenikom. Hvala za vso podporo in vaš dar, ki ga namenjate ureditvi trga med cerkvijo in župniščem.

Z današnjo nedeljo vstopamo v poletni razpored nedeljskih svetih maš ter uradnih ur v župnijski pisarni. V juliju in avgustu tako ne bo svete maše ob 11.30, znova bo prvo nedeljo v septembru. Uradne ure so ob ponedeljkih in petkih eno uro po jutranji sveti maši in eno uro pred večerno sveto mašo. Za manjše stvari nas lahko dobite po vsaki sveti maši, za nujne zadeve pa sem župnik ves čas dosegljiv na mobitelu.

V sredo praznujemo praznik slovanskih apostolov Cirila in Metoda, ki sta tudi upodobljena na glavnem oltarju naše cerkve. Sveta maša bo zjutraj ob 7.00 ter zvečer ob 19.00.

Petek in sobota sta prva v mesecu. V petek dopoldne bom župnik obiskoval bolnike in ostarele. Vsi lepo vabljeni k pobožnosti prvega petka in prve sobote, prav tako k prejemu zakramenta svete spovedi.

Prihodnja nedelja je 14. navadna nedelja med letom.