Avtor: zudomzale Objavljeno: 17. 07. 2017

V branje vzemite novo številko Družine.

Gradbena dela v tem tednu niso napredovala tako, kot smo si želeli, saj nas arheologi in nevihte zadržujejo, da ne moremo delati hitreje. Upajmo, da bodo v tem tednu arheologi zaključili svoje delo. Zaradi njih smo morali tudi že nekoliko spremeniti načrte, saj ne dovolijo kakršnihkoli posegov v staro obzidje. Hvala vsem, ki nas podpirate in pomagate pri celotnem projektu.

V župnišču se že lahko prijavite na naše župnijsko romanje/izlet, ki ga bomo imeli zadnjo soboto v avgustu.

Prihodnja nedelja je Krištofova nedelja, ko bomo imeli ob koncu svetih maš blagoslov vaših avtomobilov. V cerkvi bo skupna blagoslovna molitev, nato pa bo duhovnik imel še posamični blagoslov na parkirišču. Dar, ki ga boste oddali ob blagoslovu vašega vozila, bomo izročili misijonski družbi in bo namenjen nakupu prevoznih sredstev za naše misijonarje. Iskrena hvala v njihovem imenu!