Avtor: zudomzale Objavljeno: 25. 07. 2017

Nova številka Družine ter Župnijski list sta vam na razpolago v branje.

Gradbena dela se nadaljujejo. Arheologi so v ponedeljek zaključili svoja razkopavanja, v torek smo že imeli kontrolo z njihove strani, da nismo kaj podrli ali drugače zastavili od njihovih navodil. Precej smo morali spremeniti klančino in odvodnjavanje trga, a sedaj gredo dela naprej.

V tem tednu se bomo lotili tudi nujnih vzdrževalnih del v sanitarnih prostorih v veroučnih učilnicah. Od torka dalje bi potreboval pomoč možakarjev, da odstranimo, kar moramo odstraniti in pripravimo teren za vodovodarja in ostale mojstre. Se priporočam!

Za naše župnijsko romanje/izlet je že 30 prijavljenih, tako da ste tudi ostali povabljeni, da se nam pridružite. Romanje bomo imeli zadnjo soboto v avgustu, gremo v Varaždin in Križevce, cena je 35€/osebo. Prijavite se lahko v župnišču.

V ponedeljek popoldan ob 15.00 je sveta maša v MGC Bistrica, v torek popoldan ob 15.00 sveta maša v DUD. Obakrat bo maševal Tine Povirk, novomašnik iz sosednje župnije Ihan.

V ponedeljek zvečer ob 20.00 priprava na krst za starše in botre, ki boste dali krstiti svojega otroka v mesecu juliju.

Prihodnja nedelja je 17. navadna nedelja med letom.