Avtor: zudomzale Objavljeno: 6. 09. 2017

Pa smo šli na Kolpo in se meli fajn

Po oratoriju smo spakirali kopalke in brisačo in šli. Animatorji smo si vzeli nekaj dni za druženje, igre, sprehode, sladoled.

Sprejel nas je neizmerno prijazen župnik župnije ob Kolpi, ki nam je za spanje dobrodušno posodil svojo veroučno učilnico. Najprej smo se dobro naspali, potem pa smo izkoristili lepe sončne dni in se malo osvežili v Kolpi, ki je bila tako mrzla, da se v njej še domačini niso hoteli kopati. Ker pa smo domžalski animatorji trdoživi, vztrajni, lepi in neustrašni, nas mraz ni odgnal. Tako smo plavali, se sončili in senčili, supali, debatirali, brali, vmes pa jedli. Ni nam bilo hudo.

Svoj prekratki oddih so nekateri še za en dan podaljšali. Le kdo ne bi hotel ostati ob res prijetnem gostoljubju v lepih krajih s fejst domžalsko družbo, ki je z mislimi že pri novih oratorijskih dogodivščinah. Bliža se animatlon, vrstijo se druženja, filmski in družabni večeri, pojedine, misli pa so tudi že v novih oratorijskih dnevih in oratoriju ... Veliko lepega se nam še obeta :)

Tadeja Kreč