Avtor: zudomzale Objavljeno: 8. 11. 2017

Biti skupaj ...

Kaže, da smo z vsakim (študijskim) letom bolj zahtevni. Več pričakujemo ob sebe, od odnosov, od Cerkve, od vere. Zato se kot študentska skupina/študentski verouk zbiramo letos že tretjič. Številčno nas je od 5-10, starosti od 19-28.

Naša letošnja tema so zakramenti. Zakaj? Ker smo ugotovili, da veliko vemo o njih na splošno, tako malo pa v resnici razumemo. Letošnja dodatka k “programu”, ki ga sicer sami oblikujemo, sta molitev drug za drugega ter adoracija pred Najsvetejšim, saj smo začutili, da nam tovrsten mir veliko pomeni.

Torej: za vse študente ali mlade v poklicih, ki si želite globine v veri, trdnosti v sebi in iskrenosti v drugih; dobivamo se vsak 1. in 3. četrtek od 20-22h v župnišču. Pridružite se :-)

Petra Kreč