Avtor: zudomzale Objavljeno: 13. 11. 2017

Na voljo imate novo številko Družine ter Župnijski list.

Hvala za vaš dar, ki ste ga preteklo nedeljo namenili za gospodarske potrebe naše župnije.

G. Avguštin je še vedno v bolnišnici in vam ga priporočamo v molitev.

V soboto zvečer ob 20.00 bo v Mengšu srečanje za mlade iz cele naše dekanije. Gost večera bo Gregor Čušin, ki nas bo nagovoril s svojo monodramo Pešec. Mladi lepo vabljeni! Če kdo nima prevoza, naj se oglasi pri g. župniku.

Prihodnjo nedeljo naša dekanija vodi molitev za duhovne poklice na Brezjah. Ob 15.00 je skupna ura molitve in ob 16.00 sveta maša. Še do srede je čas za prijavo za avtobusni prevoz, ki ga organiziramo na ravni dekanije. Če kdo nima prevoza ali bi šel raje z avtobusom, se lahko prijavi v župnišču. Lepo vabljeni na to srečanje!

V torek zvečer ob 19.00 srečanje za starše 2. razreda veroučne šole. Pridite, da se pogovorimo o pripravi otrok na prejem zakramenta prvega svetega obhajila.

V sredo zvečer ob 20.00 srečanje članov ŽPS.

V četrtek zvečer srečanje študentov in mladih v poklicih.

V petek zvečer redno srečanje mladinske skupine in 2. zakonske skupine.

V soboto zvečer srečanje za mlade v Mengšu.

Prihodnja nedelja je 33. navadna nedelja med letom – začetek tedna zaporov. Popoldne molitev za duhovne poklice na Brezjah.