Avtor: zudomzale Objavljeno: 2. 01. 2018

Sveta družina

Na razpolago imate novo številko Družine ter še nekaj drugih revij. Mesec januar je tudi mesec verskega tiska, zato vas vabim, da obnovite naročnino za verski tisk. Vabljeni tudi novi naročniki. Naročila bomo pobirali do 21. januarja.

Danes obhajamo drugi sveti večer. Ob koncu večerne maše bomo zapeli zahvalno pesem v zahvalo za vse prejete milosti letošnjega leta. Ne pozabimo na blagoslov naših domov.

Jutri (ponedeljek) je praznik Marije, Božje Matere – novo leto – svetovni dan miru. Svete maše bodo ob 8.00, ob 10.00 ter zvečer ob 18.00. Ob koncu dopoldanskih svetih maš lepo vabljeni, da se ustavimo zunaj na kozarcu kuhanega vina ali čaja, da nazdravimo in si voščimo novo leto. Gospodinje prosim za kakšno pecivo.

Hvala za vaš dar, ki ste ga pri darovanju na božič namenili za cerkev. Darovali ste 7.511,54 €.

Hvala vsem, ki ste pomagali, da so božični prazniki lepo potekali. Hvala Martinu Kozjeku in ekipi mladih, ki so postavili jaslice tukaj v cerkvi.

Otroci imajo v tem tednu še veroučne počitnice.

OSTALI DOGODKI MED TEDNOM

V torek ob 18.30 naslednji v seriji Večerov na Goričici. Lepo vabljeni k verskemu poglabljanju za odrasle!

V četrtek popoldne gremo z birmanci na ogled jaslic po Ljubljani. Zberemo se ob 15.30 na železniški postaji! Vrnemo se okoli 21.00.

Petek in sobota sta prva v mesecu, vabljeni k zakramentom svete spovedi in pobožnosti prvega petka in prve sobote. V petek dopoldne zaradi obiska bolnikov ne bo uradnih ur v župnijski pisarni. Petek je hkrati tudi 3. sveti večer pred praznikom Gospodovega razglašenja, ko bomo blagoslovili naše domove.

Sobota je praznik sv. Treh kraljev – Gospodovo razglašenje. Svete maše bodo ob 8.00, ob 10.00 ter zvečer ob 18.00. Čez dan vas bodo obiskali koledniki, zadaj na list pod korom se lahko vpišete, če kdo želi imeti kakšno posebno uro obiska. Sklep koledovanja bo pri večerni sveti maši ob 18.00, ko bomo pred Gospoda prinesli svoje darove. Otroci prinesite s seboj tudi hranilnike, v katerih ste skozi adventni čas zbirali denar za otroke v misijonih. Lepo vabljeni!

Prihodnja nedelja je nedelja Jezusovega krsta. Hkrati je to prva nedelja v mesecu, ko imamo redno darovanje za gospodarske potrebe naše župnije. Iskrena hvala za vaš dar!