Avtor: zudomzale Objavljeno: 8. 01. 2018

Jezusov krst

Na razpolago imate novo številko Družine, Župnijski list ter Odmeve z Goričice. Vabljeni k obnovitvi naročnine za verski tisk za leto 2018, časa imate do 21.1.

Z nedeljo Jezusovega krsta zaključujemo božični čas. Jaslice in božično drevo nas bosta spremljala še do svečnice, zato se radi spominjajmo Jezusovega rojstva in prosimo za blagoslov naših družin.

Hvala vsem, ki ste pripomogli k lepemu praznovanju božično-novoletnih praznikov. Sedaj vstopamo v čas med letom, zato znova začenjamo z veroukom za vse skupine in tudi vsa ostala srečanja.

Hvala za vaš dar, ki ste ga danes namenili za gospodarske potrebe naše župnije. V Župnijskem listu imate tudi kratek obračun in predstavitev do sedaj opravljenih del ter načrte za naprej.

Mladi iz naše dekanije imajo v soboto zvečer nočno peš romanje na sv. Mohorja. Zbor je ob 18.30 pred učilnicami. Zaradi organizacije prevoza prosim za predhodne prijave pri g. župniku ali pri Petri Kreč.

OSTALI DOGODKI MED TEDNOM

V ponedeljek zvečer ob 18.30 srečanje tajništva ŽPS.

V torek zvečer ob 18.30 srečanje katehetov.

V četrtek zvečer ob 20.00 srečanje birmanskih animatorjev.

V petek zvečer redno srečanje mladinske skupine.

V soboto zvečer ob 20.00 srečanje 2. zakonske skupine.

Prihodnja nedelja je 2. navadna nedelja med letom. Pri vseh svetih mašah bomo imeli ofer za naša dva duhovna pomočnika.