Avtor: zudomzale Objavljeno: 22. 01. 2018

Na razpolago imate novo številko Družine ter Župnijski list. Zgolj še jutri (ponedeljek) pobiramo naročnino za verski tisk za leto 2018, nato bomo naročila oddali naprej založbam.

Hvala za vaš dar, ki ste ga v nedeljo namenili našima dvema duhovnima pomočnikoma! Če bo vse prav, naj bi se ta teden med nas vrnil tudi g. Avguštin.

V župnišču že sprejemamo prijave za naš prvomajski farni izlet na Bavarsko. Šli bomo po poteh Primoža Trubarja, si v Münchnu ogledali BMW-jev muzej, zadnji dan pa še na Kimsko jezero, kjer sta živela slovanska kneza Gorazd in Hotimir. Izlet bo od 27.-30.4.; če bo avtobus poln, je cena 380€/osebo. Ostale informacije lahko dobite v župnišču, 10 oseb pa je že prijavljenih.

V torek zvečer ob 18.30 bomo imeli v veroučnih učilnicah srečanje z Francetom Dolinarjem, avtorjem knjige: Vi ste luč sveta. V njej opisuje 33 svetniških kandidatov, ki so tako ali drugače povezani z nami. Lepo vabljeni na predstavitev knjige in svetnikov slovenskega prostora!

V četrtek je praznik spreobrnjenja apostola Pavla in sklep tedna molitve za edinost kristjanov. Radi molimo za edinost med vsemi, ki izpovedujemo vero v istega Boga!

V soboto bodo imeli dan odprtih vrat v Škofijski klasični gimnaziji v Šentvidu. Program, ki se bo začel ob 8.00, je namenjen širšemu krogu obiskovalcev in lahko pride vsak, ki ga zanima življenje v gimnaziji ali v dijaškem domu.

OSTALI DOGODKI MED TEDNOM

V ponedeljek zvečer ob 19.00 srečanje za starše in botre, ki boste dali krstiti svojega otroka konec tega meseca.

V torek zvečer ob 18.30 srečanje z g. Francetom Dolinarjem. Ob 20.00 nato še srečanje gospodarskega sveta.

V petek popoldne gremo z družinami iz družinske kateheze na duhovni vikend v Kančevce.

Prihodnja nedelja je 4. navadna nedelja med letom, nedelja Svetega pisma. Pred vsako sveto mašo bomo imeli po pol ure branja Svetega pisma. Vabljeni, da tudi sami radi vzamete v roke Sveto pismo in iz njega zajemate modrost življenja. Če bi kdo rad kupil Sveto pismo, jih imamo nekaj tudi v župnišču. Po jutranji sveti maši bomo imeli še krščevanje.