Avtor: zudomzale Objavljeno: 11. 02. 2018

Na razpolago imate novo številko Družine, Župnijski list in Odmeve z Goričice.

Hvala vsem, ki ste preteklo nedeljo sodelovali pri branju Svetega pisma pred vsemi svetimi mašami.

Hvala za vaš dar, ki ga na današnjo nedeljo namenjate za gospodarske potrebe naše župnije.

V tem vikendu so naši birmanci na duhovnem vikendu v Repnjah. Podprimo jih z molitvijo!

V četrtek je kulturni praznik – dan smrti Franceta Prešerna in tudi prof. Matije Tomca, našega nekdanjega župnika. Naj bodo naše molitve deležni tudi naši pokojni dušni pastirji.

V petek zvečer lepo vabljeni k sveti maši, ki bo glasbeno obarvana. Preko 80 pevcev in 40 instrumentalistov bo izvajalo koncertno mašo p. Hugolina Sattnerja: Missa seraphica. To bo tudi naš osrednji dogodek ob kulturnem prazniku dan pred tem, zato se z veseljem udeležimo tega dogodka. Vaš dar ob tem bo namenjen ureditvi trga med cerkvijo in župniščem.

OSTALI DOGODKI MED TEDNOM

V ponedeljek zvečer ob 18.30 srečanje tajništva ŽPS.

V torek zvečer ob 18.30 naslednji v vrsti Večerov na Goričici. Tokratna tema pogovora bo islam.

V četrtek je kulturni praznik, zato odpade verouk za vse skupine.

V petek zvečer slovesna koncertna sveta maša ob 18.00; ob 20.00 redno srečanje mladinske skupine.

V soboto zvečer ob 19.00 srečanje za animatorje poletnega oratorija. Ob 20.00 srečanje 2. zakonske skupine.

Prihodnja nedelja je 6. navadna nedelja, zadnja pred začetkom postnega časa. Po jutranji sveti maši bomo šli skupaj z našimi pevci na grob prof. Tomca in se s kratko molitvijo pri grobu spomnili nanj.