Avtor: zudomzale Objavljeno: 18. 02. 2018

1. postna nedelja

Na razpolago imate novo številko Družine ter Župnijski list. Vzemite v branje!

V tem tednu imajo otroci šolske počitnice, kar pomeni, da tudi verouk v tem tednu odpade. Tudi župnik bom nekaj dni odsoten, zato se za nujne zadeve obrnite na g. Andreja.

Vabljeni na naše prvomajsko romanje v Nemčijo, po poteh Primoža Trubarja. Več kot pol avtobusa je že zasedenega, zato ne čakajte predolgo s prijavo.

Vstopili smo v postni čas. Vabljeni, da se pridružite kateri od pobud, ki smo jih pripravili ali tukaj v župniji ali so širšega slovenskega značaja. Župnijske pobude so opisane v novi številki Župnijskega lista, pri izhodu iz cerkve pa boste danes dobili še zgibanko Slovenske Karitas z njihovimi pobudami.

Vabljeni tudi k molitvi križevega pota ob petkih zvečer ter ob nedeljah popoldne ob 15.00. Danes molitev pripravljajo odrasli skavti.

OSTALI DOGODKI MED TEDNOM

Prihodnja nedelja je 2. postna nedelja. Po jutranji sveti maši bomo imeli krščevanje. Popoldne ob 15.00 vabljeni k molitvi križevega pota tukaj v cerkvi. Molitev pripravljajo člani molitvene skupine.