Avtor: zudomzale Objavljeno: 25. 02. 2018

2. postna nedelja

Na razpolago imate novo številko Družine, Ognjišče, Misijonska obzorja ter še druge revije. Vzemite v branje!

Znova začenjamo z veroukom za vse skupine po ustaljenem urniku.

Še 15 mest imamo prostih za naše prvomajsko romanje in izlet v Nemčijo, po poteh Primoža Trubarja. Pohitite s prijavami!

V petek naj bi med nas prišel bogoslovec Rok Pogačnik, ki bo v naši župniji do poletja. Pomagal bo pri raznih opravilih pri nas in v večjih sosednjih župnijah. Izrekamo mu iskreno dobrodošlico in upamo, da se bo med nami dobro počutil.

OSTALI DOGODKI MED TEDNOM

Danes popoldan ob 15.00 vabljeni k molitvi križevega pota tukaj v cerkvi. Molitev pripravljajo člani molitvene skupine.

V ponedeljek zvečer po sveti maši (ob 18.30) bo med nami Evita, ki je lansko leto skupaj s svojo prijateljico eno nedeljo pri svetih mašah zbirala sredstva za pomoč na misijonu v Indiji. Takrat je obljubila, da bo ob povratku predstavila svojo izkušnjo in se tudi na tak način zahvalila za našo takratno pomoč. Vabljeni torej na predstavitev misijona v Indiji.

V četrtek zvečer ob 20.00 redno srečanje študentov in mladih v poklicih.

Petek in sobota sta prva v mesecu, vabljeni k pobožnosti prvega petka in prve sobote ter k prejemu zakramenta svete spovedi. V petek dopoldne bova duhovnika obiskovala naše bolne in ostarele brate in sestre, zato takrat ne bo uradnih ur v župnijski pisarni. Če bi kdo na novo želel obisk duhovnika z Najsvetejšim na prvi petek v mesecu, nam to sporočite v župnijsko pisarno.

V petek zvečer ob 20.00 redno srečanje mladinske skupine.

Prihodnja nedelja je 3. postna nedelja. Ker je to prva nedelja v mesecu, ste vsi lepo povabljeni k darovanju za gospodarske potrebe cerkve. Popoldne ob 15.00 vabljeni k molitvi križevega pota tukaj v cerkvi. Molitev pripravljajo člani starši prvoobhajancev. Istočasno bodo imeli molitev križevega pota tudi mladi iz naše dekanije in gremo na sv. Mohorja. Zberemo se ob 14.30 pred župniščem. Več informacij in prijava zaradi prevoza pri Petri Kreč ali pri župniku.