Avtor: zudomzale Objavljeno: 6. 03. 2018

3. postna nedelja

Na razpolago imate novo številko Družine, Župnijski list in Odmeve z Goričice. Vzemite v branje!

Med nami lepo pozdravljamo bogoslovca Roka Pogačnika, ki bo med nami do poletja. Pomagal bo pri raznih opravilih pri nas in v sosednjih župnijah. Izrekamo mu iskreno dobrodošlico in upamo, da se bo med nami dobro počutil.

Gospa Agata, ki redno čisti veroučne učilnice, je zbolela, zato iščemo nekoga, ki bi za kakšen teden prevzel čiščenje veroučnih učilnic. Lepo prosim, če se kdo javi.

OSTALI DOGODKI MED TEDNOM

Danes popoldan ob 15.00 vabljeni k molitvi križevega pota tukaj v cerkvi. Molitev pripravljajo starši prvoobhajancev. Seveda lepo vabljeni tudi drugi starši in vsi ostali, da skupaj prosimo za blagoslov.

Danes popoldan imajo molitev križevega pota tudi mladinci iz naše dekanije. Zberemo se ob 14.30 pred župniščem. Križev pot bomo imeli na sv. Mohorja.

V sredo zvečer ob 19.00 bomo imeli srečanje za starše letošnjih birmancev. Dobimo se v zimski kapeli.

V četrtek zvečer ob 20.00 srečanje birmanskih animatorjev.

V petek zvečer vabljeni k molitvi križevega pota. Molitev pripravljajo birmanci. Ob 19.00 srečanje animatorjev za enodnevni oratorijski dan. Ob 20.00 redno srečanje mladinske skupine. Istočasno imajo srečanje tudi odrasli skavti.

V soboto zvečer ob 19.00 animatorjev za poletni oratorij. Ob 20.00 srečanje 2. zakonske skupine.

Prihodnja nedelja je 4. postna nedelja. Popoldne ob 15.00 molitev križevega pota pripravljajo člani družinske kateheze.