Avtor: zudomzale Objavljeno: 1. 04. 2018

Velika noč

Na razpolago imate novo dvojno številko Družine, Ognjišče, Župnijski list in Odmeve z Goričice. Vzemite v branje!

Imamo še 10 prostih mest za naše prvomajsko romanje/izlet na Bavarsko. Prijavite se lahko v župnišču.

Hvala vsem, ki ste pomagali pri pripravah in lepem praznovanju velikonočnih praznikov. Hvala vsem, ki ste sodelovali pri procesiji ali na kakršen koli drug način pripomogli, da so praznični dnevi potekali mirno, slovesno in tekoče. Hvala vam!

Hvala tudi za vaš dar, ki ga danes pri ofru namenjate za gospodarske potrebe naše župnije. V župnijskem listu lahko preberete tudi o načrtih glede trga za naprej.

V tem tednu imajo otroci pri verouku velikonočne počitnice! Otroci od 3.-7. razreda: med tiskovino najdete prijavnice za duhovni vikend, ki ga bomo imeli čez 14 dni. Vzemite in takoj po praznikih prinesite nazaj!

Ta teden obhajamo devetdnevnico Božjega usmiljenja, molitve bodo potekale eno uro pred večerno sveto mašo. Sklep devetdnevnice bo prihodnjo nedeljo pri večerni sveti maši.

OSTALI DOGODKI MED TEDNOM

Na velikonočni ponedeljek bodo svete maše ob 8.00 in ob 10.00 dopoldan ter zvečer ob 19.00.

V torek ob 10.00 srečanje uredniškega odbora za Župnijski list.

V četrtek zvečer ob 20.00 srečanje študentske skupine.

Petek in sobota sta prva v mesecu, vabljeni k pobožnosti prvega petka in prve sobote. Ker sva duhovnika obiskovala bolnike in ostarele ravno v tem tednu pred prazniki, jih na prvi petek ne bova, ampak šele potem v mesecu maju.

V petek popoldan gremo z animatorji poletnega oratorija na pripravljalni vikend na Prežganje, da pripravimo kar največ za poletni program. Zbor animatorjev je ob 17.45 pred veroučnimi učilnicami.

Prihodnja nedelja je 2. velikonočna nedelja – bela nedelja – nedelja Božjega usmiljenja. Pri sveti maši ob 10.00 sodelujejo veroučenci 4. razreda veroučne šole. Z nami bodo tudi člani glasbene skupine Tvoj glas iz Dravelj, ki bodo s petjem in glasbo polepšali sveto mašo ob 10.00.