Avtor: zudomzale Objavljeno: 10. 04. 2018

Bela nedelja

Na razpolago imate še nekaj izvodov dvojne številke Družine. Vzemite v branje!

Še ta teden je možnost za prijavo na naše župnijsko romanje/izlet na Bavarsko med prvomajskimi prazniki. Če bi še kdo želel iti z nami, naj se oglasi v župnišču.

Hvala vam za dar, ki ste ga preteklo nedeljo darovali za gospodarske potrebe župnije. Darovali ste malo več kot 9.400€. Hvala tudi vsem, ki ste pomagali pri lepem praznovanju velikonočnih praznikov. V tem tednu bomo v torek zvečer po sveti maši (ob 19.30) podirali božji grob, zato prosim možakarje za pomoč.

S ponedeljkom znova začenjamo z veroukom po ustaljenem urniku za vse skupine.

Otroci od 3.-7. razreda veroučne šole imate še do srede čas za prijavo na duhovni vikend, ki bo ta konec tedna. Prijavnice lahko dobite zadaj med tiskovino.

OSTALI DOGODKI MED TEDNOM

Danes zvečer (nedelja) pri večerni sveti maši sklep devetdnevnice Božjega usmiljenja.

V ponedeljek zvečer ob 20.00 srečanje tajništva ŽPS.

V torek zvečer ob 19.30 bo naslednje srečanje na Goričici. Tema pogovora bo pred nedeljo Dobrega Pastirja: Duhovništvo v različnih krščanskih Cerkvah (katoliška, pravoslavne, protestantske). Lepo vabljeni!

V petek popoldan ob 17.00 začetek duhovnega vikenda za veroučence od 3. - 7. razreda veroučne šole. Dobimo se pred samostanom šolskih sester v Repnjah pri Vodicah. Istočasno imamo tudi duhovni vikend 2. zakonske skupine.

Prihodnja nedelja je 3. velikonočna nedelja – začetek tedna molitve za duhovne poklice. Pri sveti maši ob 10.00 sodelujejo veroučenci 6. razreda veroučne šole. Popoldne ob 15.00 dekanijska revija otroških in družinskih pevskih zborov v župniji Dob. Lepo vabljeni, da jim pridemo prisluhnit in jih s tem podpremo pri njihovem glasbenem ustvarjanju.