Avtor: zudomzale Objavljeno: 16. 04. 2018

3. velikonočna nedelja

Na razpolago imate novo številko Družine in Župnijski list. Vzemite v branje!

Vstopamo v teden molitve za duhovne poklice. Pri svetih mašah bomo brali kratka razmišljanja, ki so nam jih pripravili ob tej priliki. Lepo vabljeni k molitvi za nove duhovne poklice in za svetost tistih, ki po tej poti že stopamo.

Že lansko leto ste lahko brali v Župnijskem listu o načrtih, ki smo jih imeli s hišo na Stobovski ulici 8. Slovenska Karitas je v hiši želela narediti dnevni center za ljudi z Aspergerjevim sindromom. Tako bomo imeli v petek blagoslov obnovitvenih del in začetek delovanja skupnosti. Blagoslov bo ob 11.00, prišel bo tudi g. nadškof Zore. Vsi ste lepo vabljeni k temu slovesnemu in pomembnemu dogodku za cele Domžale.

OSTALI DOGODKI MED TEDNOM

Danes popoldan vsi lepo vabljeni v Dob na revijo otroških in družinskih pevskih zborov naše dekanije. Program se začne ob 15.00.

V sredo zvečer ob 20.00 redno srečanje članov ŽPS.

V četrtek zvečer ob 20.00 srečanje študentske skupine.

V petek zvečer redno srečanje mladinske skupine in 1. zakonske skupine.

V soboto ob 10.00 zahvalna sveta maša ob 25. letnici delovanja našega Vrtca Dominik Savio Karitas Domžale. Po maši bo zunaj pred cerkvijo še pogostitev, zato gospodinje prosimo za kakšno pecivo. Vsi lepo povabljeni, da se s sveto mašo zahvalimo za vsa leta preteklega delovanja in prosimo za blagoslov tudi za naprej.

V soboto zvečer ob 20.00 srečanje animatorjev za poletni oratorij.

Prihodnja nedelja je 4. velikonočna nedelja – nedelja Dobrega Pastirja. Pri sveti maši ob 10.00 sodelujejo veroučenci 7. razreda veroučne šole. Pri dopoldanskih svetih mašah bodo z nami tudi študenti – mladi zdravniki, ki se poleti za 3 mesece odpravljajo na Madagaskar. Nagovorili nas bodo pri sveti maši in bodo nato še zunaj pred cerkvijo na razpolago za kakšno vprašanje, s seboj bodo imeli tudi nekaj gradiva, predvsem pa na ta način zbirajo denar za zdravila in ostale pripomočke. Povabljeni, da jim pomagamo po svojih močeh!