Avtor: zudomzale Objavljeno: 4. 05. 2018

4. velikonočna nedelja

Nova številka Družine vam je na razpolago v branje!

Z današnjo nedeljo zaključujemo teden molitve za nove duhovne poklice in svetost že poklicanih. Hvala vsem, ki darujete svete maše v ta namen in ki tudi molite za nas. Nekateri ste se v tem tednu potrudili in prišli večkrat k sveti maši s tem namenom. Mogoče bo dobri Bog ravno po vaših molitvah v nekom obudil duhovni poklic. Ali pa bo mogoče ravno moja molitev zmanjkala in bo premalo, da bi se nekdo od mladih odločil za to poslanstvo! Radi molimo za duhovne poklice!

V petek smo imeli blagoslov obnovljene hiše na Stobovski 8, kjer bo v nadaljevanju zaživel center za ljudi z Aspergerjevim sindromom – z avtistično motnjo. Hvala vsem, ki ste prišli k blagoslovu. Vsi lepo povabljeni, da to novo skupnost lepo sprejmemo v svojo sredo in po svojih močeh podpremo njihovo delovanje!

Včeraj smo obhajali zahvalno sveto mašo za 25 let delovanja našega vrtca Dominik Savio Karitas Domžale. Hvala vsem, ki ste podpirali in še vedno stojite ob strani tej naši ustanovi, ki skrbi za varno pripravo otrok na šolsko obdobje. Hvala članom Župnijske Karitas Domžale, ki si vsak na svoj način prizadevate in skrbite za normalno delovanje vrtca. Hvala tudi vsem zaposlenim, ki se dnevno trudite za vzgojo otrok. Naj Bog bogato poplača vaš trud!

Danes so z nami študentje medicine, ki se poleti odpravljajo na Madagaskar. Po sveti maši boste zunaj pred cerkvijo z njimi lahko spregovorili še kakšno besedo ali jim namenili kakšen dar kot pomoč pri njihovem poslanstvu.

OSTALI DOGODKI MED TEDNOM

V torek zvečer ob 20.00 srečanje za starše letošnjih prvoobhajancev.

V petek je državni praznik, zato ta dan ne bo uradnih ur v župnijski pisarni. V petek zjutraj se odpravljamo na župnijsko romanje na Bavarsko. V dnevih župnikove odsotnosti se za vse stvari obrnite na g. Andreja ali g. Avguština.

Prihodnja nedelja je 5. velikonočna nedelja. Goduje sv. Katarina Sienska, devica in cerkvena učiteljica, ki je tudi sozavetnica Evrope.