Avtor: zudomzale Objavljeno: 8. 05. 2018

Revija otroških, mladinskih in družinskih zborov

Dob je gostil revijo otroških, mladinskih in družinskih pevskih zborov domžalske dekanije.

Cerkev sv. Martina v Dobu pri Domžalah je v nedeljo, 15. aprila 2018, gostila revijo otroških, mladinskih in družinskih pevskih zborov domžalske dekanije, na kateri je nastopilo devet zborov z okrog dvesto nastopajočimi otroki iz sedmih župnij, ki so s skrbno izbranimi pesmimi ogreli srca obiskovalcem revije.

Uvod v revijo je pričel otroški pevski zbor župnije Brdo, nato so se zvrstili: mladinski pevski zbor Brdo, otroški pevski zbor Sončni Žarki iz župnije Domžale, otroški pevski zbor Ihanski zvončki iz župnije Ihan, otroški pevski zbor župnije Jarše, otroški pevski zbor župnije Krašnja, otroški pevski zbor Zvončki, mladinski pevski zbor Zmaji iz župnije Moravče, otroški pevski zbor Mavrica iz župnije Dob .

Mlada povezovalca sta ob koncu pred mikrofon povabila Marka Koširja, župnika v cerkvi sv. Mihaela v Mengšu in referenta za zbore dekanije Domžale, ki je povedal nekaj besed o nastopu mladih pevk in pevcev ter se zahvalil dobskemu župniku Juriju Ferležu, da je sprejel in omogočil revijo v njihovi lepo akustični cerkvi.

po domzalec.si