Avtor: zudomzale Objavljeno: 14. 05. 2018

7. velikonočna nedelja

Nova številka Družine ter Župnijski list sta vam na razpolago za branje!

V Župnijskem listu si oglejte razpored čiščenja in krašenja cerkve po ulicah.

Hvala za dar, ki ste ga preteklo nedeljo namenili za gospodarske potrebe naše župnije. Zbrali smo 1.981,20 €.

Hvala za dar, ki ga danes namenjate za socialno in zdravstveno zavarovanje nas duhovnikov.

Hvala tudi za dar, ki ga namenjate in prinašate v župnišče za rože. Kar bo ostalo denarja, bomo z njim skušali obnoviti eno od velikih bander, ki je bilo ob velikonočni procesiji poškodovano.

Lepo vabljeni k šmarnični pobožnosti vsak dan. Zlasti lepo vabljeni letošnji prvoobhajanci in njihovi starši, da se čim bolje pripravimo na prejem svetega obhajila. V tem tednu bo vsak večer med mašo tudi priložnost za sveto spoved.

V soboto, 19.5., bo popoldne ob 15.00 v Domu upokojencev Domžale srečanje bolnih in ostarelih naše župnije. Najprej bomo imeli sveto mašo, nato bo sledilo še družabno srečanje. Prosimo za pomoč pri pripravi prostora, za pomoč pri težje pokretnih, veseli bomo kakšnega peciva… Predvsem pa vas prosimo, da k sveti maši pripeljete tiste, ki sami ne morejo priti, da jim omogočimo udeležbo na tem srečanju. Vsi lepo vabljeni!

OSTALI DOGODKI MED TEDNOM

V sredo zvečer ob 20.00 srečanje članov ŽPS.

V četrtek zvečer ob 20.00 srečanje študentske skupine.

V petek zvečer redno srečanje mladinske skupine.

V soboto zvečer ob 20.00 srečanje animatorjev poletnega oratorija.

Prihodnja nedelja je praznik BINKOŠTI, ko se spominjamo prihoda Svetega Duha. S to nedeljo zaključujemo velikonočni čas. Pri sveti maši ob 10.00 bomo imeli slovesnost prvega svetega obhajila, ko bo 33 prvoobhajancev prvič sprejelo Kristusa pod podobo posvečenega kruha. Prednji del klopi bo rezerviran za starše prvoobhajancev, zato prosim, da upoštevate navodila redarjev. Svete maše ob 11.30 v nedeljo ne bo! Vse prvoobhajance in njihove družine vam priporočamo v molitev!